top of page

Open Vld Hoeilaart verandert van naam en heet voortaan TEAM 1560HOEILAART - Het verkiezingsjaar 2024 nadert en dat zou voor enorme verschuivingen kunnen zorgen. Ook in onze regio wordt druk overlegd over hoe men als politieke partij naar de burger zal stappen. In navolging van Tervuren gaan de Hoeilaartse Liberalen dat alvast doen met een naamsverandering.

'Het is de tijd om de basis te verbreden en tegelijkertijd de naam te veranderen van Open Vld Hoeilaart naar TEAM 1560', klinkt het vanuit de partij. 'TEAM 1560 blijft een project met een liberale ruggengraat, aangevuld met gelijkgestemden die een andere persoonlijke overtuiging hebben, maar toch willen aansluiten. In onze ploeg is iedereen vrij om te denken wat men wil. De basis van het TEAM 1560 project is vrijheid en vooruitgang. We leggen ook de nadruk op sociale en groene thema’s, omdat het besturen van een gemeente gepaard gaat met een sociaal beleid en aandacht vereist voor het milieu en het klimaat. Dit zijn belangrijke kwesties waar we de afgelopen jaren hard aan hebben gewerkt, maar waar we nog steeds voor uitdagingen staan. Ons TEAM 1560 richt zich volledig op Hoeilaart en streeft naar verbinding! Om nog beter in contact te staan met de inwoners, een constructieve dialoog aan te gaan en oplossingen te zoeken voor elke bekommernis en elk probleem'.112 weergaven1 opmerking
bottom of page